Co oznacza biała krostka na wardze?

Dzień dobry. Wczoraj wieczorem czułam po prawej stronie wargi uczucie gorąca, ignorowałam to trochę. Nie odczuwałam żadnego bólu. Później poszłam do łazienki i zobaczyłam taką biała krostkę. Wtedy zaczęłam trochę panikować co to może być, przestraszyłam się że to może być opryszczka ale nie są takie objawy. Odżywiać się prawidłowo, bo jestem na diecie bezglutenowe, ponieważ mam Hashimito. Proszę o jak najszybszą odpowiedź, ponieważ się denerwuje co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego