Co oznacza biegunka u matki karmiącej?

1.07 tego roku urodzilam córeczkę i od 4 dni mam biegunkę a Karmie dziecko piersia i modyfikowanym mlekiem dokarmiam. Temperaturę mam 36'2 bralam już smekte ale nie pomaga. W dodatku dziecko od 2 dni nie robilo kupki ale gazy normalnie puszcza. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można cos więcej powiedzieć