Co oznacza błona maziowa, zachyłka w niewielkim stopniu pogrubiała?

Witam.Prosze mi pomoc zrozumiec wyniki usg. ''W zachyłku nadrzepkowym obecny płyn grubości do 7mm. Błona maziowa zachylka w niewilkim stopniu pogrubiała. Więzadła poboczne, więzadło rzepki, ściegno mięśnia czworogłowego uda bez zmian w badaniu. Łąkoti prawidłowej grubości, jednorodne w usg. W dole podkolanowym przy ściegnie mięśnia półbłoniastego obecna torbiel maziówkowa o wym.5x32mm.

Bez informacji klinicznych o pacjencie nie można zinterpretować wyniku badania.
Zachęcam do wizyty u swojego lekarza prowadzącego, który zna przyczynę wykonywanego badania i może odnieść się w pełni do sytuacji.