Co oznacza ból brzucha i krwawienie z odbytu?

Witam od jakiegos czasu boli mnie na dole brzuch po każdym posiłku nawet po zjedzeniu dwóch bułek na śniadanie boli i robi sie jak balon a po wypróżnieniu sie pojawia sie krew na papierze i dalej pobolewa brzuch i nie wiem co robic czemu tak sie dzieje Proszę mi pomóc

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie