Czym jest spowodowane krwawienie z odbytu u osoby zażywającej Espumisan?

Witam . Mam na imię Agata . Ostatnio od dłuższego czasu przelewa mi w brzuchu jakbym była glodna biorę espumisan i problem znika . Robiłam morgologie ,crp ,ob ,na helivobacter i też ok . Pół roku temu robiłam usg brzucha i też ok . A w 2015 roku pod koniec miałam gasttoskopie I też ok . Byłam u proktologa rok temu bo zobaczyłam krew na papierze Ale mówi ze mat rzylak i nie ma co się martwić . Od wczoraj siedzę w panice bo się zalatwilam i zobaczyłam krew na papierze i się mega przerazilam ...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze odpowiednie postepowanie