Co oznacza ból brzucha przy gruczolaku przysadki?

Od jakiś 3-4 miesięcy pobolewa mnie brzuch, nie mam apetytu, nie mogę spać. Budzę się na długo przed budzikiem, a po przebudzeniu mam w ustach dziwny posmak, muszę usunąć wydzielinę z ust, która jest żółtawa z domieszką krwi. Rano towarzyszy mi też dziwnie "jeżdżenie" w żołądku. Problemy stomatologiczne są wykluczone. Codziennie też, bez względu na to co zjem miewam biegunki. Mam niezwykle stresującą prace, ale nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ. Codziennie też słyszę też "burczenie" w brzuchu bez względu na to czy jadłam czy nie. Nie wiem co mam robić w takiej sytuacji. Dodam, że w 2000 roku zdiagnozowano u mnie neurofibromatozę typu I. Mam gruczolaka na przysadce mózgowej, nie jestem jednak pewna czy mogę to ze sobą połączyć. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć