Co oznacza ból brzucha u 19-letniej osoby?

witam Piszę w imieniu syna 19 lat od miesiaca pobolewa go brzuch ,zrobilam mu test na helikobakterie i wynik miał dodatni .Leczył sie antybiotykami i omeprazolem ale bez zmian .Miał usg brzucha wszystko ok. bylismy u gastrologa pani doktor stwierdzila ze moze wyrostek,byl u lekarza po badania ale lekarz internista stwierdzil ze to nie wyrostek .Co robic dalej prosze mi podpowiedzieć boli go w okolicach pepka i zoladka

W takim wypadku warto byłoby wykonać gastroskopię celem dokładnej oceny górnego odcinka przewodu pokarmowego. O dalszym postępowaniu powinien zadecydować lekarz prowadzący.