Co oznacza ból brzucha u osoby po usunięciu torbieli?

Witam ! Mam 22 lata 5 tygodni temu miałam zabieg usunięcia torbiela z jajnika prawego laparoskopowo . Nic się nie działo czułam się dobrze aż do wczoraj :( Od wczoraj bardzo boli mnie brzuch po prawej stronie na wysokości jajników. Ból jest taki jak przed zabiegiem Tylko nie aż tak mocny. Co to może znaczyć ? Czy jest możliwe że znowu zrobił mi się torbiel? Proszę o szybką odpowiedź

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania, bez badań dodatkowych np. USG. Niestety, ale zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo, że torbiel jajnika nawróciła. Proszę w tej sprawie pilnie skonsultować się kontrolnie z ginekologiem prowadzącym.