Co może znaczyć ten ból po wycięciu woreczka żółciowego?

Dzień dobry Jestem 2 tygodnie po wycieciu woreczka żółciowego zabieg był metodą laparoskopową . Od wczoraj zaczęło mnie boleć pod zebrami z prawej strony . Boli bardziej jak siedzę ale jak dotykam w tym miejscu to nie boli tylko po prostu ja odczuwam ten ból. Co to może znaczyć? Dodam że mam małe dziecko waży 7kg i muszę go nosić wiadomo nie cały dzień ale z sypialni do salonu i troszeczkę po domu .

Ból ma raczej charakter przeciążeniowy czyli związany z wysiłkiem, z naruszeniem mięśni przyczepiających się do łuku żebrowego prawego. Bez bezpośredniego badania nie określę konkretnie co się dzieje. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.