Jak odżywiać się po wycięciu woreczka żółciowego?

Czy moge po wycieciu woreczka żółciowego stosować diete a raczej system,ze jem tylko śniadanie, drugie śniadanie ,obiad ale tylko do godziny 14. Potem pozostaje picie wody.

Witam serdecznie,
po wycięciu woreczka żółciowego należy zastosować dietę lekkostrawną, opierającą się na produktach nie wywołujących nadmiernej produkcji żółci.
Nie może też Pani jeść jedyne 3 posiłków dziennie i kończyć jedzenia o godzinie 14.00
Jeżeli byłby Pan zainteresowany to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pan możliwości dojazdu to przez internet.
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk