Jak można wysmuklić nogi?

Córka ma 16 lat. Od 5 r.ż. tanczy i uprawia akrobatykę ( 1x tyg.). Dwa lata temu zaczęła przybierać na wadze. Dzisiaj przy 168cm wzrostu waży 86 kg. Rok temu zdiagnozowano insulinoopornosc. Największy problem ma z nogami, które bardzo się rozrosly. Czy jest jakiś sposób, żeby wysmuklic , odchudzić jej nogi?

witam serdecznie,
niestety nie chudniemy miejscowo a równomiernie z całego ciała. Nie mniej jednak córka waży zbyt dużo jak na swój wiek i wzrost. Ponadto ma insulinooporność, przy której należy zachować szczególna dietę. Proszę koniecznie reagować i ustalić córce właściwy jadłospis.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk