Zapytaj lekarza

7 1 9 , 5 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to będzie możliwe dzięki odpowiedniej diecie?

Dzień dobry. Przez kilka miesięcy byłam na restrykcyjnej diecie odchudzającej - jadłam jeden lekki posiłek dziennie. Dziś ważę 32 kg przy wzroście 149 cm, mając 20 lat. Chciałabym wrócić do formy i bezpiecznie przytyć w biodrach oraz pośladkach, zachowując przy tym jak najlepszą talię i chudszą górę. Czy byłoby to możliwe dzięki odpowiedniej diecie (aktualnie jestem na diecie wegańskiej) i ćwiczeniom?
KOBIETA, 20 LAT 2 tygodnie temu

Dieta odchudzająca dla cukrzyka

Czy osoba cierpiąca na cukrzycę może być na diecie odchudzającej? Dowiedz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - diabetologa prof. Władysława Kornafela.

Dzień dobry,oczywiście, że dzięki odpowiedniej diecie wróci Pani do "normalności". Powinna Pani wprowadzić zdrowy i dobrze zbilansowany jadłospis i to jak najszybciej! Restrykcyjna dieta jedynie wyniszcza Pani organizm, zaburza gospodarkę hormonalną.Jeżeli zdecydowała się Pani na weganizm to musi być on prowadzony z głową i z zadbaniem o odpowiednią ilość białka, witamin i minerałów co przy weganizmie wcale nie jest takie proste.Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk (Dudziec)

Dietetyk

Blogi:

wp fitness

https://joanna-wasiluk.fitness.wp.pl/

Kafeteria.pl

https://joanna-wasiluk.kafeteria.pl/

Instagram:

https://www.instagram.com/joanna_dudziec_wasiluk/?hl=pl

ABC zdrowie

https://ranking.abczdrowie.pl/d/joanna-wasiluk-dudziec-dietetyk-warszawa-31668

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy