Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy będzie ona miała wpływ na moje samopoczucie?

Dzień dobry. Chciałbym rozpocząć suplementację kreatyną. Czy może ona nasilać objawy trądziku oraz wpływać negatywnie na stan psychiczny ?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 3 tygodnie temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Witam serdecznie

Zgadza się, suplementacja może nasilić objawy trądziku oraz powodować rozdrażnienie. Zalecałabym skupić się na treningach i diecie. Może Pan dostarczyć paliwo do budowy mięśni jedząc odpowiednie produkty. Bardzo ważne jest to co zjadamy przed i po treningu.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk (Dudziec)

Dietetyk

Blogi:

wp fitness

https://joanna-wasiluk.fitness.wp.pl/

Kafeteria.pl

https://joanna-wasiluk.kafeteria.pl/

Instagram:

https://www.instagram.com/joanna_dudziec_wasiluk/?hl=pl

ABC zdrowie

https://ranking.abczdrowie.pl/d/joanna-wasiluk-dudziec-dietetyk-warszawa-31668



Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy