Wybrzuszenia na jajniku i operacje torbieli jajnika

Witam. Mam 22 lata. Jestem po operacji usunięcia torbiela z prawego jajnika. Torbiel o wymiarach 8x5cm. Jestem 10 dni po operacji. Nie pokoju mnie wybrzuszenie na lewym jajniku, cos jakby żyła i boli bardzo. Zaczęło się to dziś po południu. Na jajniku ktory nie był operowany. Zastanawiam sie czy iść jutro do szpitala żeby mnie zbadali. Czy powinłam iść do lekarza? Czy są to powody do obay?

witam,
mozliwy krwiak naczyniowy po zabiegu laparoskopowym i wprowadzaniu trokarów przez powłoki skórne.
Powinien się sam wchłonąć.
Jednak jeżeli stan Panią niepokoi, proponuję wizytę kontrolną w szpitalu na oddziale, gdzie przeprowadzono zabieg