Co oznacza ból gałki ocznej?

Witam. Wstałem rano z wielkim bólem głowy i bólem prawej gałki ocznej. Ból głowy był odczuwalny nad okiem, na czole i z tyłu głowy. Ból bardzo silny, nie do wytrzymania. Wziąłem leki ale nic nie pomogło. Ból trwał 2 lub 3 godziny i minął. Taka sytuacja miała miejsce już drugi raz, ponad miesiąc temu i wczoraj. Dodam jeszcze, że miałem lekkie mdłości. Zmierzyłem ciśnienie: 108/76/♡68. Mam 43 lata. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Do pełnej konsultacji neurologicznej i okullistycznej, Pomiar ciśnienia w gałce ocznej! Kontrola z wynikami badań!
Ważne badanie, objawy, stan ogólny i neurologiczny Pacjenta!
Wtedy zalecenia co do dalszego postępowania, leczenia...
Pozdrawiam