Co oznacza ból i guzek na stopie?
Witam. Na stopie od około roku mam guzek. Dokładniena srodstopiu. Ostatnio stopa zaczęła mnie boleć i to bardzo a guz się powiększył. Jak robiłam RTG nic nie wyszło. Było to ok pół roku temu. Proszę o informację

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Może to być guz tkanek miękkich, konieczne będzie zbadanie przez lekarza i dalsza diagnostyka. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!