Co oznacza ból łydek po ciąży?

WITAM, MAM 25 lat jestem po drugiej ciazy (5 miesięcy temu) od tamtego czasu budzac sie rano bola mnie nogi ,wstajac kustykam, łydki sa jakbym cwiczyla cala noc, twarde . Bol mija po 10 minutach . Dodam ze uda nie bola jedynie lydki.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u chirurga naczyniowego, który Panią zbada i oceni, czy należy wykonać USG żył, a w razie potrzeby zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!