Dlaczego odczuwam bardzo silny ból nóg?

Witam mam na imię Kasia mam 34 lata jestem mama 6- ciorga dzieci prowadzę aktywny tryb życia ale od pewnego czasu dokucza mi bardzo silny ból nóg dokładnie od kolan do stóp bolą mnie łydki pod kolanami kostki i pięty bardzo kłócą zwłaszcza rano nie mogę stanąć na nogi czuje się jakbym miała połamane nogi co może byc powodem takiego bólu proszę o pomoc co robić dodam że mam żylaki

Lek. Michał Lenard

Przyczyną może być niedrożność żył i pojawianie się skrzepów w żylakach. Sugeruje wizytę u chirurga naczyniowego, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!