Co oznacza ból między łopatkami i w piersiach?

Witam. Mam 41 lat. Ostatnio mam ból między łopatki i w piersiach. Byłem w lekarza stwierdził że to ból kręgosłupa. Zrobione rtg i nie pokazało nic. Badania krwi ok jak i tarczicy. Do tego mam jeszcze zimne stopalo lewe. Czyli na dotyk jest normalnie tylko ja odczuwam bardzo zimno. Czasami jest jakby mrówki chodzili po niemu. Dostałam od interniste skierowanie do ortopedy i niewiem czy to jest dobry krok. Echo serca jest porządku.

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej są to dolegliwości ze strony kręgosłupa. RTG kręgosłupa nie ma możliwości wykazania patologii tkanek miękkich, dlatego najlepszym badaniem do oceny kręgosłupa jest rezonans magnetyczny. Pozdrawiam i życzę zdrowia.