Co oznacza ból pleców i okolicy nerki?

witam :) mam pytanie odnosnie mojej mamy poniewaz od dluzszego czasu zmaga sie z bolem plecow ktory pulsuje na cale plecy. mama robila badania krwi ogolnie wyzszlo wszystko w normie tylko CRp podniesione do 13,5 robilismy rezonans ma zwyrodnienia ale prawdopodobnie ma torbiel na nerce. bol sie nasila po kazdym jedzeniu, odzywia sie zdrowo i je lekko strawne jedzenie. chudnie, nie ma apetytu i zalewaja ja zimne poty. co to moze byc gdzie sie kierowac.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu i bezpośrednim badaniu lekarskim będzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.