Co oznacza ból pod prawymi żebrami?

Witam, Często, kiedy budzę się rano - przy braniu oddechu czuje kucie/ból w pod prawymi żebrami zlokalizowany raz bliżej klatki, a raz nieco niżej. Nieźle promieniuje i trudno określić. Przy wciskaniu palca w różne rejony nie odczuwam bólu, a ta dolegliwość trwa zazwyczaj od 30 do 60 min od momentu przebudzenia. Później już to ustaje i funkcjonuje normalnie. Chciałbym dodać, że codziennie w tygodniu jadam w barach mlecznych a nie raz w fast foodach. Także dużo trenuję. USG brzucha w porządku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć sądzę że konieczna będzie konsultacja Gastroenterologia