Co oznacza ból ręki po zgnieceniu palca?
Czy to możliwe,ze po silnym zgniecieniu palca boli cala reka.Bol jest nie do wytrzymania,palec jest opuchnięty z krwiakiem.Bylam u lekarza,ale opis z rtg mam za 3 dni

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Tak, jest to możliwe. Sugeruję stosowanie okładów chłodzących i w razie potrzeby leków przeciwbólowych. O dalszym postępowaniu zdecyduje Pani lekarz po ocenie RTG. Pozdrawiam!