Co oznacza ból sutków i opuchnięcie nóg?

Witam. Przychodzę z pytaniem. Od ok 2 tygodni mam ból sutków , czasami całych piersi. Okres mi się trochę wcześniej zaczął (ok. tydzień wcześniej ) przez stres towarzyszący w pracy. Robiłam test ciążowy 3 tyg temu i wynik jest negatywny. Przed okresem miałam 2 dni takiego plamienia dziwnego , którego wcześniej nie miałam. Na wizytę u ginekologa niestety muszę jeszcze niestety długo poczekać.... Czy ktoś miał podobne objawy do moich. Dodam jeszcze , że często puchną mi nogi i ręce. Z

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.