Co oznacza ból w mostku i problemy z przełykaniem?

Witam mam maly problem w tamtym roku dostalam hiperwentylacji w tym roku juz jest lepiej mam mniejsze ataki ale pojawil sie kolejny problem od miesiaca czuje jakby mi spadlo libido nic mi sie niechce ani sprzatac itp dzis zaczelam ogarnac mieszkanie i sie w kurzylam musialam isc sobie zapalic gdy zaczelam palic zaczal mnie kuc mostek i podniebienie tez a jak lykalam sline i dotykalam jezykiem podniebienia to podniebienie mniej bolalo ale za to mostek mocniej co to moze byc i jakie badania zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostyke