Co może oznaczać ból gardła i przełyku i dziwne pęcherzyki na tyle gardła?

Witam mam problem maly z gardlem, od ponad tygodnia boli mnie caly przelyk a od kilku dni tez jezyk Biore codziennie witamine C ale narazie jest tylko gorzej, jest mi ktoś w stanie podpowiedziec co moge zrobić? Na tyle gardla mam dziwne pęcherzyki jakby ktorych kiedys nie bylo. Wezly chlonne raczej nie powiekszone. W linku podaje zdjecie jak to wyglada, pisze tutaj ponieważ nie mam czasu żeby spotkac sie z lekarzem https://zapodaj.net/8df32f01a076a.png.html

Te pęcherzyki w tyle języka to normalne grzybowate kubki smakowe smaku gorzkiego. przejadłeś się na imprezie! Torty, śledzie, toasty itd....Dietka lekka i będzie dobrze.