Co oznacza ból w okolicach serca i bóle żył?

Raz na jakiś czas bardzo boli mnie w okolicach serca, bolą mnie żyły w okolicach nadgarstka. Ból okropny.Byłam u: chirurga naczyń (stwierdził że wszystko jest ok.i ze tylko sobie cos wymyslilam), następnie ekg (lekko przyśpieszone bicie serca ale ze to jest ok),od rodzinnego lekarza też miałam skierowanie na hospitalizacje, stwierdzili że nic mi nie jest ze napewno w wieku 19 lat nie moze AŻ tak boleć, i nie będą mnie hospitalizować Aktualnie czekam na wizyte u kardiologa a ból sie dziś nasilił.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego i kierować sie jego zaleceniami, być moze warto jest wykonać rtg kręgosłupa szyjnego i konsultacje lekarza neurologa w kierunku neuralgii nerwu miedzyzebrowego