Co może oznaczać kołatanie serca u 30-latki?

Witam mam takie pytanie jak od paru dni mam kolotanie serca sprawdzam na cisniomierzu i bicie serca skacze raz na 65 potem 88 i najgorsze 124 bylam z tym u lekarza ale powiedzial ze mam nerwobol i mam zażywać tabiletki ziolowe uspakajajace. W nocy sie budze nie umie spac czy to naprawde nerwobol czy moze byc cos poważniejsze Dziękuję za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki wynik ekg? Proponuje ponownie udac się do lekarza rodzinnego