Co oznacza ból w stawie skokowym u dziecka?

Mój 8 letni syn od kilku tygodni skarżył się na ból w stawie skokowym. Ponieważ to żywe srebro więc początkowo myślałam że podczas skakania nadwyrężył stopę. Poszliśmy jednak do lekarza bo zaczął utykać. Dostaliśmy skierowanie na badania. CRP 1.8, ALSO 376.0 ( ),czynnik reumatoidalny RF 7.1 Czy mam być zaniepokojona podwyższonym ALSO?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza reumatologa dziecięcego i konsultacja ortopedyczna po badaniach będzie można coś więcej powiedzieć