Co oznacza bóle promieniujący od żołądka do klatki piersiowej?

Witam. Mam 22 lata i od dluzego czasu miewam ból, który promieniuje od żołądka aż po klatkę piersiową. Pojawiało się to już kilka razy, lecz lekarze mówili, że wszystko OK. Ból powrócił i jest coraz silniejszy. Proszę o jakąś poradę. Z góry ślicznie dziękuje i liczę na szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc się wypowiedzieć proponuję udać się do lekarza rodzinnego.