Co oznacza brak okresu po EllaOne i stooswaniu Metizolu?

Dobry wieczór.mam pytanie.nie cały miesiąc temu zażyłam tabletkę tzw.po EllenOne.zaraz na drugi dzień stosunku.Cały miesiac nie mam okresu.zrobilam 2 testy z odstępami oczywiście wyszły negatywne.Co może być przyczyną braku okresu? Dodam że leczę się na nadczynność tarczycy i długo zażywać Metizol.Proszę o odpodwiedź.Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Okres może się opóźniac ze względu na przyjęta tabletkę z dużą ilością hormonów, dodatkowo stres, choroba tarczycy.
Pozdrawiam