Co oznacza bruzda na czole?

Dobry wieczór, jakiś czas temu na moim czole pojawila się podłużna bruzda, jakby wgniecenie. W ostatnich dniach stalo się ono bardzo widoczne, jakby "czoło zapadło sie na środku". Bylam niedawno przeziębiona i przez 2tyg. miałam bardzo gesty katar i lekkie bóle głowy. Martwi mnie ta bruzda. Czy może to mieć związek z zatokami? Dodam, że biorę leki na niedoczynnosc tarczycy oraz axotret (a przez to rownież hormonalna antykoncepcję). Będę wdzięczna za komentarz. Pozdrawiam,

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć.