Co oznacza ciągły ból gardła i chrypka?

Witam mam podobne dolegliwości plus bul gardła chrypę nie i diagnozę stawiano mi już od ponad roku i żadnej poprawy niema wiele badań prywatnie wystlajom sam robię nikt niemoge wykluczyć lub potwierdzić leczę mnie na wszystko wszyscy i na czynił trafił miałem ostatnio podwyższone próby wątrobie od tył wątrobie od tych leków na tle nerwowym też to przerabiałam brałem różnego rodzaju leki słabsze mocniejsze i nic

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u laryngologa po badaniu lekarz określi optymalne postępowanie