Co oznacza czerwona plama na piersi?

Witam mam 21 lat. Ostatnio zauwazylam plamę na piersi (czerwona). Mam juz ja troche i wcale nie znika. Powinnam sie martwić? Regularnie badam sobie sama piersi i nie wyczuwam zadnych zmian oprocz tej plamki. Prosilabym o rade.

Niepokojący objaw należy pokazać lekarzowi i nie pozostawiać do diagnostyki przez Internet. Zupełnie niepotrzebnie może się Pani denerwować a odpowiedź może być zupełnie niegroźna. Proszę zgłosić się nawet do swojego lekarza rodzinnego lub ginekologa.