Co oznacza częściowa deyhydratacja krążków międzykręgowych?

Mam 38lat .spalenie kyfozy piersiowej.czesciowa dechydracja krążków miedzykregowych w odcinku piersiowej. Niewielka wypukłych krążka the the. Pojedyncze przepukliny dotrzonowe th13i l1.osteofitoza krawedziowa na przednim bocznychyba i tylnych powierzchniach trzonów kręgowców odcinek th.ogniska o charakterze naczyniakół w trzonach kręgów th3-9mm,th4-7mm;th7-11 mm

Częściowa dehydratacja krążków międzykręgowych oznacza zmniejszenie zawartości wody w dysku. Krążki międzykręgowe spełniają funkcję amortyzacyjną, a ich odwodnienie sprawia, że przestają należycie spełniać tę funkcję.