O czym świadczą cechy częściowego odwodnienia krążków międzykręgowych w odcinku piersiowym kręgosłupa?
Witam. Proszę o interpretacje wyniku badania MR kręgosłupa piersiowego: Tylna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie Th3/Th4 zwęża światło kanału kręgowego, zwężenie przestrzeni płynowej przedrdzeniowej bez cech ucisku rdzenia. Przepukliny dotrzonowe w środkowo-dolnym odcinku kręgosłupa piersiowego. Rdzeń kręgowy w odcinku piersiowym bez zmian ogniskowych. Cechy częściowego odwodnienia krążków międzykręgowych w odcinku piersiowym kręgosłupa. Stożek rdzenia na poziomie Th12.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie objawy? Konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego łącznie z interpretacją objawów oraz powyższego wyniku