Co oznacza drętwienie dłoni po operacji kręgosłupa?

Witam tydzień temu miałam. Operacje kręgosłupa lędźwiowego i na poziomie L5L4 mam. Wstawiony coflex. Pp właśnie tej operacji zaczęłam odczuwać silne dretwienie barku po lewej stronie i mocne dretwienie lewej dłoni. Czym. To może być spowodowane? Czy może być ze osoby źle przelozyly mnie na łóżko pp. Operacji?

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą być powikłaniem po operacji. Jeżeli obecny stan będzie się przedłużał konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i w razie konieczności skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!