Co oznacza drętwienie rąk i nóg u 26-latki?

Od jakiegoś czasu zmagam się z dziwnymi dolegliwościami, zaczęło sie od dretwienia lewej reki i lewej nogi, dretwienie to po jakims czasie zmieniło się w ból mieści i stawów.. w miedzyczasie zdażyło sie ze przez 3 dni bolał mnie duży palec u lewej stopy, doszły zawroty głowy, szum w uszach, pojawiły się również czarne plamki przed oczami (tzw. mroczki) czasem czułam również dziwny ucisk w klatce piersiowej.. udałam się do lekarza rodzinnego który skierował mnie na badanie krwi.. morfologia, mocz, kreatynina , sód, potas, magnez, tsh – wszystko idealnie w normach. Zaliczyłam wizytu u dwóch neurologów.. jako ze wcześniej miałam również ból kregosłupa (odcinek piersiowy i szyjny) to pierwszy stwierdził ze to od tego.. zaczełam chodzic do fizjoterapeuty alee efekty póki co są marne.. zrobiłam również sterte badań prywatnie m.in. CRP, ANA1 i ANA 2 Western Blota (na boleriozę) – i wszystko jest w porządku. Później poczułam ze mrowi mnie czoło i lewa strona twarzy oraz jezyk słabiej widze na lewe oka i dziwnie pulsuje.. przestraszyłam się i udałam sie ponownie do innego neurologa który skierował mnie na MR głowy z podejrzeniem SM. Rezonans wyszedł w porządku nie mam zadnych zmian. Od wczoraj znowu boli mnie pierwsza kostka w prawej rece palca wskazjącego. To tego wszystkiego dochodzi osłabienie , zmęcznie ze czasami jest mi ciężko trzymać nóż i widelec w rękach.. nie mam pomysłu gdzie jeszcze mam się udać :(

Może są też zaburzenia nerwicowe, problemy, stresy. Raczej nic niepokojącego; do spokojnej konsultacji. Jakie inne schorzenia??
Jaki tryb życia, pracy, snu, Jaka sytuacja domowa, osobista. Warto skupić się na pracy, regularnej gimnastyce, zainteresowaniach.. Pozdrawiam
Do omówienia z Lekarzem, który Panią zna i leczy; pozdrawiam