Zimne poty, drętwienie nóg i rąk, zawroty głowy oraz osłabienie

Witm , mam 20 lat i jestem dosc szczupla osoba nie moge przytyc, od jakis 6 miesiecy mam dosc silne " dziwne " dolegliwosci. Doslownie z nienacka wystepuja u mnie zimne poty, dretwienie nog i rak, zawroty glowy i brak sił. Utrzymuje sie to przez conajmniej 5-10 minut i przechodzi. Jest to bardzo uciazliwe czy powinnam sie z tym zglosic do lekarza? A jak tak to do jakiego. Prosze pomóżcie

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, należy zrobić podstawowe badania w tym cukier, poziom hormonów tarczycy, wit D, wapnia zjonizowanego.
Warto też udać się do neurologa, na początek wskazane byłoby wykonanie badania EEG.

Witam , konieczna wizyta u lekarza rodzinnego , który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pani podejmie decyzję co do dalszego postępowania diagnostycznego!!! z.żurawski