Co oznacza duszność po sporcie?

Witam, ok 7lat temu miałam wypadek w czasie sparringu na sportach walki w wyniku duszenia i przy okazji ciągnięcia za głowę. Straciłam wtedy przytomność. Od tamtej pory czułam jakby mi prąd czy coś takiego przechodziło na karku od czasu do czasu, od roku zaczęło także w głowie, odgłos jakby przesiewania pisakiem. Głównie tak się dzieje, gdy zaburczy mi w żołądku. Co to moze być? Trochę się obawiam tego.

Lek. Katarzyna Szymczak

To raczej nic groźnego, w razie niepokoju sugeruję kontrolę u neurologa.