Co może powodować uczucie nieprzyjemnego prądu przechodzącego przez ciało?

Witam, mam 20l. 6lat temu mialam mały wypadek na sportach walki przy duszeniu z ciagnieciem. od tamtej pory czuję, jak przez kregoslup szyjny od dołu do tyłu glowy czuję jak mi coś przechodzi, taki prąd jakby, słyszę przy tym nieprzyjemnie trzeszczenie jakby zwarcie. Wczoraj, rano bolala mnie glowa a wieczorem poczułam powyzej ucha taki trzask i jakby troszkę czegoś ciepłego poszło, wyczytałam już wylewy czy co. Slabo mi się zrobiło i niedobrze przewietrzylam sie i jest ok co to moze byc?

Witam,
opisywane przez Panią dolegliwości mogą mieć różne przyczyny (neurologiczne lub psychosomatyczne). Portal internetowy ma natomiast liczne ograniczenia. Z tego względu zachęcam Panią do konsultacji z neurologiem, ewentualnie wykonanie zleconych przez lekarza badań. Rozumiem, że podjęcie decyzji o konsultacji może być trudne, ale proszę pamiętać, że podstawą dla jakichkolwiek oddziaływań jest odpowiednio postawione rozpoznanie.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Dzień Dobry Pani,

Nie pozostaje Pani nic innego, jak pilna konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o podjęciu odpowiednich dla Pani kroków diagnostycznych.

Z przesłaniem tylko dobrego zdrowia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl