Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy uczucie przechodzących prądów przez głowę to objawy nerwicy?

Mam zdiagnozowaną nerwicę, w którą chyba sama się wpędziłam brakiem ruchu, a stresującymi myślami o przyszłości. Mam jednak dosyć dziwne objawy, ponieważ czuję jakby "przechodziły mi prądy przez głowę" głowa mnie nie boli, i te przechodzące prądy również nie niosą ze sobą żadnego bólu. Jednak nie mogę tego porównać do zwrotów głowy, których chyba nigdy nie miałam. Mam podejrzenie alergii całorocznej, zdiagnozowany alergiczny nieżyt nosa, którego aktualnie nie leczę. Czy ze prądy to objaw nerwów?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Jak leczyć alergię?

Szacuje się, że na choroby alergiczne cierpi prawie 15 mln Polaków. Jakie są skuteczne metody walki z tą dolegliwością, tłumaczy prof. Piotr Kuna, alergolog.

Witam!
Na pewno jest to jedna z przyczyn tych dolegliwości, kto wie czy nie jedyna. Nasz stan emocjonalny modyfikuje wszelkie doznania jakie docierają do naszej świadomości, w tym również te prawidłowe. Być może coś zostało "wyolbrzymione" lub trwale odcisnęło się w naszej pamięci. Kompleksowe leczenie nerwicy i czekać na efekty. Lepiej zorganizować sobie plan zajęć - jak najmniej "wolnego czasu"!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

0

Witam, nie da się postawić diagnozy na podstawie opisu.
Powinna Pani odwiedzić psychoterapeutkę albo neurologa.
Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy