Napady paniki i uczucie dezorientacji

Mam 20 lat i znowu powracają do mnie napady paniki. Nie mogę doszukać się przyczyny. Nie biorę już żadnych leków (wcześnie Asentrę i wszystko było dobrze; Kiedy przestałam wszystko wróciło. Typowe objawy to: szybkie bicie serca, mówienie czasami drżenie ciała, poczucie dezorientacji, uczucie otoczenia z każdej strony przez budynki które wydają się wyolbrzymione, każdy odgłos wtedy bardzo mnie denerwuje i wydaje się być obcy. Ogólnie żyje z ciągłym poczuciem dezorientacji. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Niestety, udzielenie pomocy i wybór właściwej formy leczenia przekracza możliwości kontaktu internetowego. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście. Zazwyczaj właściwym wyborem jest połączenie opieki psychiatrycznej, farmakologii i psychoterapii.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie. Myślę, że nie uzyska Pani pomocy przy pomocy Internetu. Proszę udać się do psychoterapeuty. Niech zdiagnozuje bezpośrednio problem. Nieunikniona może okazać się również wizyta u psychiatry.

Proszę się nie przerażać tym problemem.
Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu