Duży stres a zaburzenia rytmu serca

Dzień dobry, Na wstępnie zaznaczę że od jakiegoś czasu żyję w stresie( praca oraz problemy na uczelni). Od jakiegoś miesiąca przy większym wysiłku np. szybszym chodzie lub podbiegnięciu moje serce jakby "ma przeskoki" lub jakby zatrzymywało się na chwilę, czuje wtedy jakbym nie mogła złapać powietrza od razu robi mi się słabo i duszno, mam wrażenie że zaraz zemdleję. Godzinę trwa zanim dojdę do siebie. Czuje potem jakby moje serce"bulgotało". Cisnienie mierze i jest ono normalne puls około 85

Witam,
warto byłoby skorzystać z konsultacji u lekarza rodzinnego i ewentualnie wykonać zalecone przez niego lekarza. Proszę również pomyśleć o konsultacji z psychologiem. W wyniku prowadzonych oddziaływań może on nauczyć Panią lepszego radzenia sobie ze stresem.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl