Stres i niepewność a depresja

Witam, mam 24lat, od kilu (mniej więcej jakoś 5)lat mam problem z depresją (tak bynajmniej wywnioskowałem)z pośród kilkunastu tematów zawartych na niniejszym forum, mam problemy z niepewnością mojej osoby, żyję w ciągłym stresie, jedynie czuję ulgę gdy o NICZYM nie myślę, pracuję na Stoczni w Gdańsku, kiedy kierownik wysyła mnie na nieznany przeze mnie teren placówki, czuje strach - niepewność siebie, bo nie wiem co mnie czeka. Proszę Was o pomoc, gdzie mam się udać, czuję niechęć do życia Pzdr.

Witam,
zachęcam Pana do konsultacji z lekarzem psychiatrą, który po zebraniu dokładnego wywiadu będzie mógł postawić diagnozę i w odniesieniu do niej zaproponować stosowne oddziaływania. Lekarz może zaproponować Panu wsparcie farmakologiczne i/lub psychoterapię. Z konsultacji z lekarzem może Pan skorzystać zarówno prywatnie jak i w ramach refundacji NFZ (tutaj należałoby szukać Poradni Zdrowia Psychicznego). Zachęcam Pana do konsultacji, bowiem dzięki stosownemu wsparciu może Pan się poczuć znacznie lepiej
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.