Co oznacza gastropatia reactiva zntralis et corporis?

witam pana doktora mam prosbe proszę mi przetlumaczyc co oznacza mój wynik z gastroskopii gastropatia reactiva zntralis et corporis serdecznie dziekuje

Gastropatia jest chorobą, która objawia się zapaleniem błony śluzowej żołądka i dwunastnicy. Jej przyczyny mogą być zróżnicowane. Różne czynniki mogą być odpowiedzialne za wystąpienie choroby. Warto zapoznać się z typowymi objawami tego schorzenia, żeby w przypadku jego wystąpienia, łatwo było szybko je zdiagnozować i zastosować odpowiednie metody leczenia. Szybsze rozpoczęcie leczenia jest w stanie bowiem całkowicie zniwelować objawy gastropatii.