Co oznacza gazometria i przewlekłe hiperwentylacje?

Gazometria w nerwicy ph 7.467 norma do 7.45,pco2 30,0 norma od 35.chco3 21.1 norma od 22.mam ciagle dusznosci tylko w czasie snu jest ok,od 11tygodni bez zmian,ekg,echo,krew ok.dostalam zoloft 50mg rano.czy to pomoze na przewlekla hiperwentylacje?co chwile wpadam w panikę.a na terapię musze poczekac,jestem wpisana na listę.zaden lekarz nie zwraca uwagi na gazometrie bo reszta wynikow ok a ja sie calymi dniami dusze.prosze o pomoc.w grudniu rodze i boje sie ze z tymi dusznosciami nie dam rady

do papierowej torebki.
Ewentualnie może Pani też spróbować metody Bulejki, ale nie samemu tylko u kogoś kto się na niej zna.
Na nerwicę stosuje się trenin autogenny bez pomocy medykamentów co w czasie ciąży jest szczególnie istotne.
Pozdrawiam