Co oznacza gęsty śluz z pochwy pomiędzy miesiączkami?

Od jakiś trzech miesięcy zauważyłam wystepowanie bardzo glutowatego śluzu. Pomiędzy miesiaczkami przez okolo trzech dni pojawia się u mnie bardzo dużo śluzu w tym duże "gluty" sluzowe. Towarzyszy temu ból z lewej dolnej strony brzucha jak na miesiaczke. Czy to normalnenie? Dodam, że jestem rok po porodzie naturalnym bez komplikacji.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli wcześniej nie miała Pani takich objawów, to sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zleci odpowiednie badania oraz zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!