Co oznacza grudkowa wydzielina przy zapaleniu żołądka?

Witam. Mam stwierdzone zapalenie żołądka z refluksem (gastroskopia wykonana w lipcu tego roku), oraz przewlekłe zapalenie zatok (endoskopia laryngologiczna wykonana około tydzień temu). Dziś rano odkrztusiłam gęstą, zaczerwienioną wydzielinę. Wczoraj miałam podobną sytuację, tylko że w tej wydzielinie znajdował się jeszcze jakiś twardy kawałek. Czy w takiej sytuacji wskazane jest wykonanie jeszcze jakiegoś badania?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ponowna wizyta u lekarza laryngologa lub chociaż u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.