Co oznacza grzanie się ciała i infekcja gardła?

Witam,czy ktoś moze mnie nakierować na dobrą diagnozę,bo przez 5 lat zwiedziłem dziesiątki lekarzy i 0 efektow,wiele badań i nic totalne 0 a już nie wytrzymuję tych dolegliwości,uczucie jak bym miał infekcje w gardle,świąd za migdałem w uchu,grzanie się ciała i poty kleiste śmierdzące kazdego dnia,czerwone usta jak buraki,piekące i suchisc śluzowek w nosie,nadwrazliwosc skory so tego stopnia ze jak dotknę jej to mam czerwoną pręgę.Nie da się tak żyć,alergia,tarczyca,nerwica,to wszystko badałem

Prawdopodobnie problemy, na które się Pan skarży mają podłoże psychologiczne. Mogą być spowodowane przeżywanym stresem, trudną sytuacją życiową, lub jakimś wewnętrznym konfliktem. Zachęcam Pana do skorzystania z usług specjalisty psychoterapeuty, który zapozna się z Pańskimi problemami, pomoże Panu znaleźć przyczynę problemu, oraz jego rozwiązanie.