Co oznacza guz na pośladku po usunięciu przetoki?

Witam. Mam ogromny problem. Jestem po 2 zabiegach usunięcia przetoki krzyżowej. Od pewnego czasu na prawym pośladku zrobił mi się wielki guz wielkości pięści. Jest bardzo bolesnym nie ma żadnej wydzieliny z niego co to może być? Coś poważnego? Jest się czym martwić?

Proszę pilnie w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. Taki obraz guza jaki Pan przedstawia może świadczyć o powstaniu/powtawaniu ropnia.